Karta

VAŠA stravovacia karta

vasa_karta

Stravovacia karta je praktická elektronická verzia papierových stravných lístkov. Stravné je predplatené na jednej karte, ktorá umožní jednoduchú a rýchlu platbu za stravu.

Elegantné riešenie, ktoré šetrí čas

bezkontaktná čipová platobná karta, zabezpečená PIN kódom

môže byť personalizovaná na meno držiteľa karty a názov spoločnosti alebo anonymná

platnosť karty je 4 roky

platby prebiehajú online

kartou je možné platiť v sieti našich zmluvných partnerov na území Slovenskej republiky, a to:

cez vybrané platobné terminály

cez špeciálne smartfóny so zabezpečenou funkcionalitou POS

slúži výlučne na plnenie povinnosti zabezpečiť stravovanie, rovnako ako papierová forma stravných lístkov (§ 152 Stravovanie zamestnancov, Zákonník práce)

Karta plná výhod pre vás aj vašich zamestnancov

vyhody_iko-usporaÚspora času a energie – s kartou je administratíva oveľa jednoduchšia. Nemusíte strácať čas rozdeľovaním straveniek. Namiesto množstva lístkov manipulujete len s
1 kartou. Bezkontaktná platba vám ušetrí množstvo času. Už nemusíte počítať lístky pri pokladni.

vyhody_iko-prehladnostPrehľadnosť – prehľadný portál umožňuje jednoduchú a rýchlu objednávku a dobíjanie kariet. S webovou aplikáciou máte vždy dokonalý prehľad. Môžete pripravovať reporty, získate prehľad transakcií, nastavíte si žiadané notifikácie a viete kedykoľvek zistiť, aký máte ostatok na karte.

vyhody_iko-bezpecnostBezpečnosť a finančná úspora – už žiadne riziko pri manipulácii s hotovosťou, preprave a skladovaní. Kartu objednáte jednorazovo a my vám ju doručíme priamo do firmy. Kredit na karte si ďalej dobíjate online. Samotná karta je chránená PIN kódom a v prípade straty ju jednoducho zablokujete. Namiesto karty však môžete používať aj aplikáciu v telefóne.

vyhody_iko-vyuzitieÚčelné využitie – platíte vždy presne toľko, koľko stojí obed, nestane sa vám, že nájdete stravné lístky z minulého roka. Okrem toho si môžete nastaviť maximálnu hodnotu transakcie na deň.

schema

ikony_hldat prevadzkuNájdite si prevádzku, kde môžete uplatniť elektronickú kartu.

ikony_pridat prevadzkuNemáme v zozname vašu obľúbenú reštauráciu alebo prevádzku? Odporučte nám