ZABEZPEČTE JEDNODUCHO PITNÝ REŽIM PRE VAŠICH ZAMESTNANCOV

Informácie a blog » Aktuality | Produktové novinky | Zákony a legislatíva

ZABEZPEČTE JEDNODUCHO PITNÝ REŽIM PRE VAŠICH ZAMESTNANCOV

Various smart Hands holding bottle and cup of drink water. healthy drink water concept - vector illustration

Kvalitný pitný režim je dôležitý počas celého roka, no špeciálne to platí v lete. Ak ho vaši zamestnanci zanedbajú, zaručene sa to odrazí nielen na ich zdraví, ale aj pracovnom výkone.

Ako zamestnávateľ máte povinnosť zabezpečiť pitný režim svojich zamestnancov. Upravuje to § 7 vyhlášky Ministerstva zdravotníctva SR č. 99/2016 Z.z. o podrobnostiach o ochrane zdravia pred záťažou teplom a chladom pri práci. Splňte si povinnosť prostredníctvom obľúbených stravných lístkov “Pitný režim”. Vďaka tomuto jednoduchému a efektívnemu riešeniu si už nemusíte robiť starosti s nákupom fliaš a ich uskladňovaním.

Zamestnávateľov, ktorí riešia pitný režim aj nad rámec svojich povinností, rapídne pribúda, a aj vy môžete byť jedným z nich! Veď pripomenúť zamestnancom, že na ich komfort neustále myslíte, je najlepším spôsobom, ako si ich nielen udržať, no taktiež stimulovať ich pracovné nasadenie.

Ak chcete o povinnosti zabezpečiť pitný režim vedieť viac, prečítajte si článok, v ktorom sa okrem iných vyjadril aj náš obchodný riaditeľ Peter Ovari.  Prečítať článok.

Prečo by ste mali siahnuť po stravných lístkoch „Pitný režim“ od VAŠA Slovensko?

2_pitny_rezim_-_piktogramy_vas_17022_work_pg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyberte si, ktorá z nasledovných nominálnych hodnôt Vám najviac vyhovuje:

  • 0,33 €
  • 0,50 €
  • 1 €

 

Presvedčili sme vás? Dajte nám vedieť a my vám radi pomôžeme.