Relaxačné lístky dodajú zamestnancom nové sily

Informácie a blog » Produktové novinky | Zákony a legislatíva

Relaxačné lístky dodajú zamestnancom nové sily

vs11

Aby zamestnanci dosahovali dlhodobo dobré výsledky

Je dôležité, aby sa oddych a relax stali pravidelnou súčasťou života vašich zamestnancov. Mnohé firmy dnes ponúkajú zamestnanecké benefity. Tie sú zamerané na oddych, regeneráciu, relax a podporu zdravého životného štýlu.

Oddych je pre zamestnancov mimoriadne dôležitý

Potvrdzuje to aj personálna manažérka spoločnosti Slovenské pramene a žriedla Mariana Matulíková:

„Popri pracovných povinnostiach je dôležité, aby si naši zamestnanci našli čas aj na oddych a regeneráciu síl. Sme si vedomí toho, že oddýchnutí a motivovaní zamestnanci sú pripravení dosahovať oveľa lepšie výsledky. Nakoľko máme 5 výrobných závodov v rámci celého Slovenska a naši zamestnanci majú rôzne oblasti záujmu vyplývajúce z miestnych možností, našim požiadavkám najviac vyhovuje ponuka spoločnosti VAŠA Slovensko. Ponuka ich zmluvných partnerov je najširšia, čím si prídu na svoje všetci naši zamestnanci – vyznávači wellness, fitnes, jazdy na koni, bowlingu a iného.“

Oddýchnutí a motivovaní zamestnanci dosahujú lepšie výsledky

Preto ponúkame zamestnávateľom jedinečnú možnosť odmeniť svojich zamestnancov cez viacúčelové a flexibilné Relaxačné lístky. Sú nielen účinným motivátorom, ale aj efektívnym nástrojom na využívanie prostriedkov sociálneho fondu.

Relax s VAŠA Slovensko

Zamestnanci môžu navštíviť wellness alebo fitnes centrum, masážny alebo kozmetický salón, kaderníctvo alebo solárium…

Relaxačné lístky VAŠA Slovensko sú vstupenkou do všetkých týchto zariadení. Vaši zamestnanci ich môžu využiť aj na zabezpečenie vstupov na kultúrne a športové podujatia. Môžu si ísť zahrať squash, golf, bowling či zajazdiť na koni. Relaxačné lístky prinášajú rôzne možnosti, z ktorých si vyberie každý.

Možnosti, z ktorých si vyberie každý

Relaxačné lístky umožňujú platbu vo wellness a fitness centrách, masážnych, kozmetických a kaderníckych salónoch. Uhradia vstupy do kultúrnych a športových zariadení, medzi ktoré patria napríklad kiná, divadlá, golfové ihriská, bowlingové herne, squashové haly alebo jazdiarne.
• efektívny nástroj na využívanie prostriedkov sociálneho fondu
• relax, ktorý každý využije podľa seba, relaxačný lístok sa vníma ako nadštandard
• podporte zdravý životný štýl svojich zamestnancov, vrátia sa plní nových síl
• využite možnosti širokej siete našich zmluvných partnerov
• jednoduché a elegantné riešenie: pohodlná a rýchla objednávka, exkluzívne darčekové obaly s osobným venovaním, spoľahlivé doručenie až k vám

Vyberte si zo širokej ponuky

S VAŠA Slovensko môžete využívať Relaxačné lístky v širokej sieti zmluvných partnerov.

Relaxačné lístky vám poskytneme v nominálnych hodnotách 2 €, 5 €, 10 €, 15 € a 20 €.  Záleží len na vás, aké lístky alebo ich kombináciu pre vašich zamestnancov vyberiete.

Objednajte si Relaxačné lístky

Objednajte si lístky v darčekových obaloch s osobným venovaním

Pre viac informácií zavolajte bezplatne na tel. 0800 182 781 alebo kontaktujte vášho regionálneho zástupcu.