Chcete ušetriť za nákupy cez internet? Zoznámte sa s Tipli.sk!

Informácie a blog » Výhody pre klientov

Chcete ušetriť za nákupy cez internet? Zoznámte sa s Tipli.sk!

vs9

Ak aj vy patríte medzi nadšencov, ktorí radi nakupujú cez internet a zároveň by chceli ušetriť, máme pre vás dobrú správu. Na Slovensko nedávno vstúpil nový cashback portál Tipli.sk, ktorý vás odmení za vaše nákupy cez internet. Je to jednoduché, bezpečné a hlavne výhodné!

Pojem cashback, ktorý môžeme doslovne preložiť ako „peniaze naspäť“ v podstate znamená, že za každý nákup uskutočnený prostredníctvom Tipli.sk, dostane zákazník naspäť časť z jeho hodnoty.

Ako to celé funguje? Po niekoľko sekundovej registrácii si na Tipli vyberiete obchod, v ktorom by ste chceli uskutočniť svoj nákup, kliknete na „Získať peniaze z nákupu späť“ a vzápätí budete presmerovaný na jeho webovú stránku, kde nakúpite tak, ako ste zvyknutí. Do 48 hodín od nákupu sa už môžete tešiť z peňazí, ktoré vám budú vrátené na účet.

Hovoríte si, odkiaľ sa tie peniaze na odmeny berú? Nie je v tom žiadna veda. Ak sa na webovú stránku ktoréhokoľvek z e-shopov uvedených na zozname, dostanete cez tento portál, obchodník rozpozná, že to bolo práve prostredníctvom Tipli a vyplatí mu províziu, ktorú z väčšej časti pripíše na účet zákazníka. Práve preto ponúka Tipli najvyšší cashback na trhu! Či už obľubujete čínsky portál AliExpress, alebo radi nakupujete na Notino, určite vás poteší cashback až 8 %.

V zahraničí sa služby fungujúce na rovnakom princípe tešia vysokej obľube, ale u nás je tento segment zatiaľ len v plienkach. Napríklad v Spojených štátoch dominuje na trhu cashback portálov Ebates.com, kde si z ponuky viac ako 2000 e-shopov vyberajú svoje odmeny milióny užívateľov.

Tipli.sk má v súčasnosti na svojom zozname už viac ako 100 e-shopov a ich počet každým dňom rastie. Ponuka zahŕňa populárne obchody ako AliExpress, Hej.sk, Notino, ZOOT, BonPrix a Booking.com. Tipli vracia registrovaným užívateľom až 25 % z celkovej hodnoty nákupu naspäť na ich účet a takisto ich sumou 10 € odmeňuje za každé odporučenie svojim známym.

Vysoké ambície stať sa jednotkou na trhu podporuje aj fakt, že momentálne má Tipli už 30 000 registrovaných užívateľov a pripravuje obrovskú online marketingovú kampaň. Naďalej sa sústredí na rozširovanie ponuky obchodov a vyjednávanie nových partnerstiev, aby si z portfólia e-shopov prišiel na svoje naozaj každý.